Бери кредит. Використовуй ефективно – сплачуй 0,01% в день!

Мікрокредит

Споживчий кредит

ОТРИМАЙ КРЕДИТ ЗА 10 ХВИЛИН!

СУМА

{{maxAmount | currencyGel}}

БАЗОВИЙ ПЕРІОД КРЕДИТУ

{{maxDays}} {{ 'days' | translate }}

Обрана дата погашення припадає на вихідний

УМОВИ МАКСИМАЛЬНО ЕФЕКТИВНОГО КОРИСТУВАННЯ КРЕДИТОМ

Сума кредиту

{{setAmount}}

Проценти Базового періоду

{{totalOriginalInterest}}  {{setTotalInterest}}

Дата закінчення Базового періоду

{{returnDate | date : "dd/mm/YYYY"}}

У випадку непогашення кредиту у Базовий період розпочинається Спеціальний період, протягом якого нараховуються проценти за користування кредитом за ставкою 3 % на день на залишок тіла кредиту

Тривалість Спеціального періоду договору

180 {{ 'days' | translate }}
з {{returnDatePlusOne | date : "dd/mm/YYYY"}}
до {{returnDatePlusOneeight | date : "dd/mm/YYYY"}}

Детальніше про умови Договору

Кредит онлайн

Чому AlexCredit?

Кредиты онлайн в Alexcredit

Онлайн

Щоб отримати кредит, вам не треба йти в банк, займати чергу і заповнювати багатосторінкові анкети. Просто надішліть нам заявку на експрес кредит, і ви отримаєте гроші в будь-який зручний для вас час, де б ви не знаходилися

как быстро получить кредить

Швидко

Процес підтвердження заявок на онлайн займ в Alexcredit повністю автоматизований. Подані вами дані обробляються миттєво, і вже за кілька хвилин ви побачите гроші на вашому рахунку

Кредит без скрытых комиссий

Прозорість

Коли ви берете онлайн займ на карту, то можете бути впевнені: немає жодних прихованих комісій і незрозумілих умов у договорі! Повна інформація про наші послуги завжди доступна нашим клієнтам

Як це працює?

заполнить анкету

Надішліть заявку онлайн. Все, що треба зробити– це заповнити коротку анкету. На це вам знадобиться лише кілька хвилин.

моментальный ответ на заявку

Пройдіть верифікацію та підтвердіть свою особу

получите деньги на карту за пару минут

Отримайте гроші. Кошти надійдуть на Вашу картку протягом кількох хвилин після обробки заявки.

Кредит онлайн на карту

Ви колись брали гроші у борг у друзів або знайомих? Погодьтесь, ситуація не з приємних: ми одразу потрапляємо у залежність та ще це зловісне слово – «Боржник»… Такий дискомфорт пояснюється просто: ми розуміємо, що буде важко контролювати і управляти власними витратами. Ми абсолютно обеззброєні перед своїм кредитором, який у будь-який момент може почати вимагати повернути йому борг.

Що робити, якщо терміново потрібні кошти, а до зарплати ще цілих два тижні? Де взяти гроші прямо зараз, якщо у банку вимагають зібрати цілу купу довідок і документів, а кредит терміново потрібний? Вихід простий, як усе геніальне: звернутися у компанію Alexcredit, яка надає професійні послуги мікрокредитування. Взяти кредит онлайн на карту – це, по-перше, моментально отримати необхідну суму, а по-друге, вберегти себе від непередбачених ситуацій. Крім того, це можна зробити за п’ять хвилин, не виходячи з дому – без застави, без довідки про доходи і без поручителів. Й, що особливо приємно, у більшості випадків – без відмови.

Як же взяти гроші у кредит онлайн на карту в Україні через Інтернет? Проще простого, якщо Ви – громадянин України, Вам виповнилось 18 років і у Вас є доступ до Інтернету. Треба лише зайти на сайт Alexcredit, заповнити коротку анкету і відправити заявку. Ви отримаєте відповідь одразу, оскільки заявки обробляються автоматично, і якщо вона позитивна, ми відправляємо Вам кредит онлайн на карту протягом кількох хвилин. Таким чином можна швидко оформити кредит онлайн на банківську карту будь-якого банку України. Більш того, ми приймаємо заявки на грошовий кредит по Інтернету онлайн на карту цілодобово, причому цілковито не має значення, де у даний момент знаходитесь.

Але і це ще не всі переваги роботи з Alexcredit. Ми видаємо кредит онлайн на карту не тільки швидко, але і під низькі проценти. Крім того, Ви без проблем можете повернути кредит достроково, зупинив тим самим додаткові нарахування. На нашому сайті Ви також знайдете калькулятор кредиту онлайн – він допоможе Вам планувати виплати.

У нас можна взяти гроші в кредит через Інтернет на карту без довідки про доходи, тому що ми будуємо довірчий діалог із своїми клієнтами. По тій же причині у нас діє програма лояльності: у перший раз Ви можете зайняти невелику, комфортну для виплати суму, а кожний успішно і своєчасно сплачений миттєвий кредит відкриває доступ до більш крупних сум на більші строки. Крім того, клієнту, який звернувся вперше, ми надаємо послуги кредитування практично безкоштовно – під символічні 0,01%.

Як бачимо, швидко взяти кредит онлайн на карту в Україні – це не тільки можливість швидко і на вигідних умовах отримати необхідну суму грошей, але й ефективний спосіб контролю і планування особистого бюджету за допомогою своєчасних онлайн-інструментів. Брати кредити грамотно – це просто, якщо Ви клієнт Alexcredit.

Які потрібні документи для оформлення та отримання кредиту в Інтернеті?

Онлайн кредити на карточку – це одна з вкрай популярних у поточний час фінансових послуг, які надаються фінансовими компаніями. Вона має цілий ряд переваг перед традиційним банківським кредитуванням, таких як: швидкість оформлення, відсутність необхідності збирати документи та довідки з місця роботи, стояти у чергах, пояснювати цілі отримання кредиту. Щоб взяти гроші у кредит на карточку в Україні онлайн через Інтернет, в першу чергу необхідно заповнити і подати електронну заявку. Сама по собі заявка представляє собою коротку анкету, в якій потрібно зазначити особисті дані, такі як П.І.Б., дату та рік народження, код РНОКПП, паспортні дані, адресу проживання, джерело і розмір доходу. Процес подачі заявки проходить у декілька етапів.

Як взяти кредит онлайн на карту через Інтернет?

Сама по собі заявка представляє собою коротку анкету, в якій потрібно зазначити особисті дані, такі як П.І.Б., дату та рік народження, код РНОКПП, паспортні дані, адресу проживання, джерело і розмір доходу. Процес подачі заявки проходить у декілька етапів.

  1. 1. Щоб швидко отримати гроші в кредит онлайн на будь-яку банківську карту України, Ви обираєте суму і Базовий період кредиту. Тут необхідно бути уважним і мати на увазі, що у випадку непогашення кредиту у Базовий період Вам будуть нараховані більші проценти Спеціального періоду. Тому необхідно чітко уявляти, яку суму і в який термін Ви зможете повернути без шкоди для свого особистого бюджету.
  2. 2. Ви заповнюєте форму заявки. Взагалі вона має вид короткої анкети, у якій вказуються персональні дані. Майте на увазі, що інформація обробляється автоматичною системою, яка оцінює ключові фактори, такі як кредитна історія, зайнятість, рівень статку. При негативній оцінці таких факторів Ваша заявка буде миттєво відхилена.
  3. 3. Швидко взяти кредит онлайн на карту в Україні через Інтернет неможливо без верифікації клієнта. На нашому сайті верифікація клієнта проходить із використанням фотографій і даних бюро кредитних історій, або за допомогою сервісу BankID НБУ.
  4. 4. Відправлення заявки. Протягом кількох секунд після того, які Ви заповнили форму і натиснули кнопку «Відправити», приходить відповідь про статус Вашої заявки. Якщо заявка схвалена, на Вашу електронну адресу надходить електронний договір, підписавши який, Ви отримуєте гроші на карту вже через кілька хвилин.
  5. 5. Якщо Ваша заявка схвалена, ви отримуєте доступ до особистого кабінету, де підписуєте паспорт споживчого кредиту і договір (шляхом акцептування оферти), проходите верифікацію. Після виконання вказаних процедур Ви отримуєте гроші в кредит в Інтернеті онлайн на карту в МФО і електронний договір на Вашу електронну адресу.

Як бачимо, отримати кредит онлайн по Інтернету зовсім нескладно. Онлайн кредити на картку сьогодні одна з самих популярних послуг фінансової компанії. Ми пропонуємо Вам швидко взяти онлайн кредит на карту в Україні через Інтернет, скориставшись якісним сервісом фінансової компанії Alexсredit.

Вы можете оформить заявку и получить кредит онлайн на карту в других регионах: