{{ 'take it now' | translate }}

{{ 'how much money?' | translate }}

{{maxAmount | currencyGel}}

{{ 'For how many days? ua' | translate }}

{{maxDays}} {{ 'days' | translate }}

{{'the chosen repayment date is in non-working days' | translate}}

{{'Your monthly payments are' | translate}}

{{'Borrowing' | translate}}

{{setAmount}}

{{'borrowed interest' | translate }}

{{totalOriginalInterest}}  {{setTotalInterest}}

{{'Total sum ua' | translate }}

{{setTotalToPay}}

{{'Repayment date ua' | translate }}

{{returnDate | date : "dd/mm/YYYY"}}

Онлайн кредит

Чому AlexCredit?

Кредиты онлайн в Alexcredit

Онлайн

Щоб отримати кредит, вам не треба йти в банк, займати чергу і заповнювати багатосторінкові анкети. Просто надішліть нам заявку на експрес кредит, і ви отримаєте гроші в будь-який зручний для вас час, де б ви не знаходилися

как быстро получить кредить

Швидко

Процес підтвердження заявок на онлайн займ в Alexcredit повністю автоматизований. Подані вами дані обробляються миттєво, і вже за кілька хвилин ви побачите гроші на вашому рахунку

Кредит без скрытых комиссий

Прозорість

Коли ви берете онлайн займ на карту, то можете бути впевнені: немає жодних прихованих комісій і незрозумілих умов у договорі! Повна інформація про наші послуги завжди доступна нашим клієнтам

Як це працює?

заполнить анкету

Надішліть заявку онлайн. Все, що треба зробити– це заповнити коротку анкету. На це вам знадобиться лише кілька хвилин.

моментальный ответ на заявку

Отримайте підтвердження. Рішення про надання кредиту буде прийнято відразу ж після заповнення вами заявки.

получите деньги на карту за пару минут

Отримайте гроші. Кошти надійдуть на вашу картку протягом кількох хвилин після затвердження заявки.

Швидкий кредит на карту (Україна): плануємо особистий бюджет з Alex Credit

Ви коли-небудь брали гроші в борг у друзів або знайомих? Погодьтеся, ситуація не з приємних: ми відразу потрапляємо в залежність, та ще це зловісне слово – «боржник»... Такий дискомфорт пояснюється просто: ми розуміємо, що буде важко контролювати і управляти своїми витратами. Ми абсолютно беззбройні перед своїм кредитором, який в будь-який момент може попросити повернути йому борг.

Що ж робити, якщо терміново потрібні кошти, а до зарплати ще цілих два тижні? Де взяти гроші просто зараз, якщо в банку вимагають зібрати цілий пакет довідок і документів, а кредит терміново потрібен? Вихід простий, як все геніальне: звернутися в компанію Alex Credit, яка професійно надає послуги мікрокредитування. Взяти кредит онлайн – це, по-перше, моментально отримати необхідну суму, а по-друге, убезпечити себе від непередбачених ситуацій. Крім того, це можна зробити за 5 хвилин, не виходячи з дому – без застави, без довідки про доходи і без поручителів. І, що особливо приємно, в більшості випадків – без відмови.

Як же оформити споживчий швидкозайм? Простіше простого, якщо ви – громадянин України, вам виповнилося 18 років і у вас є доступ до Інтернету. Потрібно всього лише зайти на сайт Alex Credit, заповнити коротку анкету та відправити заявку. Ви отримаєте відповідь відразу, оскільки заявки обробляються автоматично, і якщо вона позитивна, ми відправимо вам онлайн-кредит на картку протягом лічених хвилин. Більш того, ми приймаємо заявки на отримання кредиту онлайн цілодобово, причому абсолютно не має значення, де ви в даний момент знаходитеся.

Але і це ще не всі переваги роботи з Alex Credit. Терміновий мікропозик ми видаємо не тільки швидко, але і під низькі відсотки. Крім того, ви без проблем можете повернути кредит достроково, зупинивши тим самим додаткові нарахування. На нашому сайті ви знайдете калькулятор кредиту онлайн, він допоможе вам планувати виплати.

Ми видаємо кредит без довідки про доходи, тому що вибудовуємо довірчий діалог зі своїми клієнтами. З цієї ж причини у нас діє програма лояльності: в перший раз ви можете зайняти невелику, комфортну для виплати суму, а кожен успішно і своєчасно погашений миттєвий кредит відкриває доступ до більш великих сум на більш тривалі терміни.

Як бачимо, експрес-кредит онлайн на картку – це не лише можливість швидко і на вигідних умовах отримати необхідну суму грошей, але й ефективний спосіб контролю і планування особистого бюджету за допомогою сучасних онлайн-інструментів. Позичати грамотно – це просто, якщо ви – клієнт Alex Credit.

Позика онлайн заявка

Займ онлайн – це одна з украй популярних в даний час фінансових послуг, що надаються інтернет-сервісами. Вона має цілий ряд переваг перед традиційним банківським кредитуванням, таких як: швидкість оформлення, відсутність необхідності збирати документи і довідки з місця роботи, стояти в черзі, пояснювати мету отримання кредиту. Найпершим і основним етапом під час отримання позики онлайн є заповнення і подання електронної заявки.

Заявка на отримання кредиту

Заявка являє собою коротку анкету, в якій потрібно вказати особисті дані, такі як П.І.Б., дату і рік народження та ідентифікаційний код, паспортні дані, джерело і розмір доходу. Процес подачі заявки проходить у кілька етапів.

  1. 1. Ви вибираєте суму і термін погашення. Тут потрібно бути уважним і мати на увазі, що в разі прострочення швидше за все будуть нараховуватися штрафні санкції (як правило, у вигляді збільшеного щоденного відсотка). Тому потрібно чітко уявляти, яку суму і в який термін ви зможете повернути без шкоди для свого особистого бюджету.
  2. 2. Ви заповнюєте форму заявки. Зазвичай вона має вигляд короткої анкети, в якій вказуються персональні дані. Майте на увазі, що інформацію обробляє автоматична система, яка оцінює ключові фактори, такі як кредитна історія, зайнятість і рівень доходу. У випадку негативної оцінки таких факторів ваша заявка буде відразу ж відхилена.
  3. 3. З метою запобігання спробам шахрайства багато сервісів онлайн-кредитування пропонують клієнту завантажити свою фотографію з відкритим паспортом у руках. Це необхідно для того, щоб треті особи не могли скористатися вашим документом і отримати позику на ваше ім'я
  4. 4. Відправлення заявки. Протягом декількох секунд після того як ви заповнили форму і натиснули кнопку «Відправити», приходить відповідь про статус вашої заявки. Якщо заяву схвалено, на вашу електронну поштову скриньку приходить електронний договір, підписавши який, ви отримуєте гроші на карту вже за кілька хвилин.

Як бачимо, займ онлайн - комфортна і оперативна послуга. Ви отримуєте позику, не виходячи з дому, не вистоюючи черг в банку, не збираючи документи і довідки і не доводячи свою платоспроможність банківським співробітникам. Основний критерій тут інший - позитивна кредитна історія, тобто відсутність невиплачених позик, прострочень або великої кількості непогашених кредитів, відкритих одночасно в декількох фінансових організаціях. Однак якщо ваша заявка схвалена, значить, ваша кредитна історія позитивна. Більш того, навіть погану кредитну історію можна поліпшити, якщо виплачувати отриманий кредит вчасно і в повному обсязі.

Вы можете оформить заявку и получить кредит онлайн на карту в других регионах: